Eleaf Türkiye Bayiisi

Eleaf Türkiye BayiisiEleaf Elektronik Sigara, sektöründe tüm dünyada lider kuruluşlar arasında hak ettiği yerini almış, en iyi kaliteyi yakalamış başarılı bir markadır. Teknolojiyi son derece iyi kullanarak ürettiği cihazlarla bütün dünyada her geçen gün pazar payını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Sigaranın olumsuz etkileri her geçen gün insan sağlığını  daha fazla tehdit etmektedir.Sigara kullanımı bu boyutta devam ettiği sürece sağlıklı nesiller yetiştirilmesi oldukça güç bir hal almış durumdadır. Buna karşın Amerika’da ve Avrupa’da elektronik sigara üzerine yapılan araştırmalar sonucu oldukça olumludur. Bu veriler doğrultusunda edinilen bilgiler tüm insanlığa umut ışığı olabilecek niteliktedir. İngiltere’de yapılan son araştırma sonucunda, elektronik sigaranın, normal sigaraya oranla %97 daha az zararlı olduğu. BBC tarafından dünya kamuoyuna duyurulmuştur.

Ayrıca ekolojik dengenin korunması anlamında, gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakılması noktasında, elektronik sigara önemli bir role sahip olacaktır. Sigara dumanı sadece siagra kullanıcılarını olumsuz yönde etkileyen bir şey değildir. Etrafa yayılan duman hiç sigara içmeyen insanlara ve tüm doğaya da ciddi boyutta zarar verir. Elektronik sigara dumandan temiz buhara geçiş sağlaması açısından çok önemli bir role sahiptir.

Bu bağlamda, biz de Eleaf markasını tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve pazarlamasını sağlamak  üzere joyetechturkey.net olarak Türkiye distribitörlüğünü üstlenmiş bulunmaktayız. Dünya genelinde başarısını ıspatlamış olan Eleaf markasını dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. Bu anlamda saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz eleaf türkiye.